• banner
  • banner

Motostrefa – warsztat samochodowy w Olsztynie

Warsztat samochodowy Motostrefa działa na terenie Olsztyna. Specjalizujemy się w naprawie samochodów osobowych oraz serwisie ogumienia. Zapewniamy szeroki asortyment nowych opon, zarówno do samochodów osobowych, jak i dostawczych, 4×4 oraz opon rolniczych, ciężarowych, motocyklowych i do quadów. Ponadto świadczymy profesjonalne usługi z zakresu wymiany opon, naprawy opon oraz inne usługi wulkanizacyjne. Wykonujemy diagnostykę komputerową i profesjonalną geometrię kół. Kompleksowo zajmujemy się mechaniką pojazdową, wykonujemy przeglądy okresowe oraz serwisujemy klimatyzację.

W ofercie naszego warsztatu jest także wymiana oleju samochodowego, na którą właściciele pojazdów powinni umawiać się raz w roku lub po przejechaniu 15 tys. km. Klientom pomagamy w wyborze najlepszego oleju – aby silnik pracował poprawnie, olej powinien mieć odpowiednią lepkość i specyfikację jakościową API lub ACEA.

Nasz warsztat samochodowy w Olsztynie zatrudnia wyłącznie fachowców. Jeżeli podczas jazdy słyszą Państwo stukanie, które dochodzi z okolicy kół lub samochód kołysze się w trakcie jazdy na nierównym podłożu, to prawdopodobnie niezbędna będzie naprawa zawieszenia. Ponieważ mamy niezbędny sprzęt i wiedzę, będziemy w stanie pomóc.

Dbamy o to, aby Klienci byli zadowoleni z naszych usług, dlatego staramy się, aby były one na jak najwyższym poziomie. Ponadto nasi doświadczeni pracownicy zawsze są do Państwa dyspozycji i służą fachowym doradztwem.

Korzystamy z nowoczesnego zaplecza technicznego. Pozwala to nam jeszcze lepiej dbać o Państwa bezpieczeństwo i komfort jazdy. Gwarantujemy szybką diagnozę, naprawę lub wymianę uszkodzonych podzespołów.

Do naszego warsztatu samochodowego zapraszamy kierowców z Olsztyna i okolic!

Mechanik wymienia akumulator

serwis auta olsztyn