• banner
  • banner

Motostrefa – warsztat samochodowy w Olsztynie

Warsztat samochodowy Motostrefa funkcjonuje na terenie Olsztyna. Specjalizujemy się w naprawie samochodów osobowych oraz serwisie ogumienia. Posiadamy szeroki asortyment nowych opon, zarówno do samochodów osobowych, jak i dostawczych, 4×4 oraz opon rolniczych, ciężarowych, motocyklowych i do quadów. Ponadto świadczymy profesjonalne usługi z zakresu wymiany opon, naprawy opon oraz innych usług wulkanizacyjnych. Wykonujemy diagnostykę komputerową i profesjonalną geometrię kół. Kompleksowo zajmujemy się mechaniką pojazdową, wykonujemy przeglądu okresowe oraz serwisujemy klimatyzację.

Dbamy o to, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług, dlatego staramy się, aby były one na jak najwyższym poziomie. Ponadto nasi doświadczeni pracownicy zawsze są do Państwa dyspozycji i służą fachowym doradztwem.

W naszej pracy korzystamy z nowoczesnego zaplecza technicznego, pozwala to nam jeszcze lepiej dbać o Państwa bezpieczeństwo i komfort jazdy. Gwarantujemy szybką diagnozę, naprawę lub wymianę uszkodzonych podzespołów.

Do naszego warsztatu samochodowego zapraszamy kierowców z Olsztyna i okolic!

Zapraszamy!

Mechanik wymienia akumulator

serwis auta olsztyn